خانه سبز ما
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

سلام دوستان گلم

خوب بعد چند روز استراحت که خیلی هم دلم براتون تنگ شده بود اومدم.

یک سری عکس براتون میزارم امیدوارم لذت ببرید.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

خدایی امکانات بیشتر از این, خوش,تیپ ,صاحب خونه, ماشین ...

فکر بد نکنید ها..

برای این بیمار عزیز هم دعا کنید

الهی قربون اون آرامشت بشم

این دو عکس مقایسه کنید

بعضی وقتها امکانات لازم نیست کمی ابتکار میخواد

راستش نمیدونم چرا این عکسو گذاشتم

ایول به مهندس طراح

سلامتی تمام مادربزرگها

نمیدونم چی باید گفت

وسط راه گشنه و تشنه خیلی حال میده

رفیق بد به این میگن

یاد دوران دانشجویی بخیر

من شرمنده ام

به این میگن نیمکت

این اخرین عکس هم تیترش را خودتان انتخاب کنید

امیدوارم از دیدن این عکسها لذت برده باشید.:
          
دوشنبه ۱۳٩٢/۱/٢٦ :: ٧:٤٠ ‎ب.ظ

سلام دوستان عزیزم

شرمنده چند روزی بود برای تصویربرداری به یکی از استانهای زیبای ایرانمان رفته بودیم ولی متاسفانه به علت زلزله ی که رخ داد مجبور شدیم برگردیم. حقیقتش را بخواهید هم دلم گرفته و هم واقعا خسته ام.ولی در چند روز آینده حتما به همه ی شما دوستان گلم سر میزنم. خیلی دوستتان دارم.

سپاسگزارم از حضور سبزتان:
          
جمعه ۱۳٩٢/۱/٢۳ :: ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ

سلام دوستان گلم

امیدوارم ایام عید به همه شما عزیزان خوش گذشته باشه و روزهایی پر از شادکامی در پیش رو داشته باشید.ممنون میشم اگر در نظر سنجی وبلاگ هم شرکت کنید.

دانلود رالی ایرانی 1 مدت زمانبری دانلود 4 دقیقه

چند سال پیش در مسابقه رالی که شرکت کردم خاطره جالبی برایم بود؛ البته نه این رالی که دوستان عزیز بهنوش بختاری؛ الناز شاکردوست و آقای فروتن انجام دادند نه؛ یک رالی بود که باید در یک زمان معین از یک شهری به شهر دیگری با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اجرا میشدطی میکردیم که میتونستید با خانواده شرکت کنید.من هم با یک عزیزی در این مسابقه شرکت کردم جای همه شما خالی؛ خیلی خوش گذشت. از انجای که من اکثر شهرها را بخاطر شغلی که دارم رفتم ولی اینبار مسیر جالبی تعیین شده بود که تا بحال از اون میسر عبور نکرده بودم. شب اول در میسر چادر زدیم و استراحت کردیم و صبح زود راه افتادیم؛ وای که چقدر این ایران عزیزمان زیباست از شمال بگیر تا جنوب و کویرش.شب دوم هم را سپری کردیم برای من هم لذتبخش بود و هم تجربه جالبی بود خلاصه شب سوم هم با خوشی سپری کردیم روز چهارم رسیدیم مقصد.ولی برایمان تعجب آور بود هیچکس بجز مسولان کسی دیگری اونجا نبود. وقتی رسیدیم متوجه نگاه های متعجب اونها هم شدم؛ من به هوای اینکه زودتر از هم رسیدم کلی بخودم میبالیدم تا اینکه یکی اومد جلوی ماشین و گفت : خسته نباشید شما با چه سرعتی مسیر را طی کردید؟ و من در جواب گفتم با سرعت تعیین شده و ادامه دادم مثل اینکه ما زودتر از همه رسیدیم نه؟ مرد با یک خنده ملایم گفت :نه عزیزم شما یک روز هم دیر رسیدید؛ دیروز باید اینجا بودید که مراسم پایانی هم بود و جوایز را هم دادند.بله اونقدر تو راه بهمان خوش گذشته بود که یک روز پس از مسابقه رسیده بودیم؛ حالا شاید بعضی از شما تو دلتان بگید؛ ای بابا این دیگه کی؟ و یا ...لبخند ولی اگر شما هم با یک عزیزی حالا فرق نمیکنه همسرتان و یا از اعضای خانواده تان و یا همقلب مسیری را طی کنید که خیلی بهتان خوش بگذره و اون بغلیتان تند تند براتون میوه پوست بکنه و یا چایی بریزه و کلی بگید و بخندید مشخصه روزها را گم میکنید. خلاصه اونروز خاطره جالبی برامون بود که هیچوقت از یادم نمیره و خدا خیرشون بده یک جایزه هم بعنوان یاد بود به ما هم دادند. ولی این دانلودی که براتون گذاشتم رالی ایرانیه که فکر کنم چند وقت دیگه کامل بمعرض نمایش گذاشته خواهد شد؛ فرق میکنه ولی تصور شرکت در اینجوری رالی برام مشکله نه نه اصلا فکرشو هم نمیکنم....

دانلود رالی ایرانی 2

..................................................................................................................

در ضمن فوت ناگهانی هنرمند عزیز خانم عسل بدیعی را به شما و جامعه هنری کشورمان تسلیت عرض میکنم روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

خوشبخت و سعادتمند باشید.:
          
دوشنبه ۱۳٩٢/۱/۱٢ :: ٦:۳۸ ‎ب.ظ

دوستان گلم لطفا در نظرسنجی که از این به بعد هر ماه در ستون کناری قرار گرفته شرکت کنید.ممنونم از حضور سبزتان.:
          
پنجشنبه ۱۳٩٢/۱/۱ :: ٤:٢۱ ‎ب.ظ
امکانات جانبی